Locon Zegarek wodoodporny GPS dla dzieci - nasz wybór


8 lat to poważny wiek... 2klasa... Samodzielność wchodzi na wyższy poziom... coraz rzadziej mama czy tata odprowadza dziecko pod same drzwi klasy, po lekcjach dziecko musi radzić sobie samo... samo udać się na świetlicę i samo trafić do szkolnego autobusu a wysiadając z niego dojść jeszcze do domu (naszym przypadku kilometr pieszo). W tym roku zdecydowanie stawiam na coraz większość samodzielność mojego najstarszego dziecka. O ile teraz wrzucam najmłodsze dziecię do auta tak jak jest ubrane o tyle zimą sprawa kurtek i czapek sprawia, że podróż autem z 4 dzieci już taka prosta i szybka nie jest zwłaszcza, gdy przedszkolaki mają przedszkole na jednym końcu miasta a szkoła znajduje się zupełnie na przeciwnym końcu. Tak więc pomalutku, małymi krokami przygotowuję uczniaka do tego, że ze szkoły będzie wracał sam :) Sam, nie znaczy, że nie pod moją kontrolą... Dlatego aby być pewnym, że dziecko dotarło do szkoły, że jest bezpieczne zaopatrzyłam go w... nie, nie nie w telefon a zegarek. Ale nie jest to zwykły zegarek :)


Poniżej argumenty, które przekonały mnie, że warto zainwestować w takie urządzenie...

1. Świetny gadżet
Nierzucający się w oczy zegarek z funkcją dzwonienia, który jednocześnie jest lokalizatorem GPS. Działa jak telefon komórkowy, wykonuje i odbiera połączenia. Jest urządzeniem, przez które w razie zagrożenia można jednym przyciskiem wysłać do rodzica szybki sygnał SOS. Może również spełniać funkcję budzika. Jeden produkt a tyle możliwości.

2. Bezpieczeństwo maluchów
Obsługuje tylko i wyłącznie numery, które sama wprowadziłam. 


3. Lokalizacja
Lokalizator GPS dla dzieci wskazuje miejsce pobytu dziecka, a więc mogę w pełni monitorować trasę jaką się porusza. Zegarek z pewnością sprawdzi się nie tylko podczas samodzielnego powrotu dziecka do domu, czy w momencie, gdy dziecko pozostaje po lekcjach na świetlicy ale także podczas zajęć pozalekcyjnych, spotkań z kolegami a także na wycieczkach czy wakacjach poza domem.

4. Nauka samodzielności
Dziecko samo musi obsługiwać swój zegarek, żeby móc z niego korzystać, a możecie wierzyć bądź nie... motywacja jest ogromna. 


5. Dziecinnie prosty w obsłudze
Mała ilość przycisków sprawia, że dzieciaki łapią w mig funkcje, z których mogą korzystać.

6. Wytrzymały i wodoodporny
Zegarek ma silikonową obudowę i jest wodoodporny, co jest bardzo ważne w przypadku dziecięcych gadżetów. Szczególnie latem, nad wodą. Zegarek jest lekki i dobre leży na ręce.
 


7. Komfort psychiczny i spokój dla rodzica
Bo chyba największa zaleta zakupu takiego zegarka... w każdej chwili mam możliwość skontaktowania się z dzieckiem, tak samo dziecko w razie potrzeby może skontaktować się ze mną czy z tatą. Dziecko ma komfort psychiczny i czuje się bezpieczniej, ta świadomość to ogromna zaleta. Podobnie ja, prawie nie korzystam z możliwości jakie nam daje to urządzenie a jednak, wiem, że wszystko jest dobrze i to daje mi wewnętrzny spokój.
8. Niski miesięczny koszt
W zegarku znajduje się bezterminowa karta SIM, dostajemy numer telefonu  z nielimitowaną transmisją danych na lokalizowanie w usłudze Gdzie jest Dziecko. Oczywiście wymaganą czynnością jest wykupienie pakietu u swojego operatora, aby nasza aplikacja Gdzie Jest Dziecko mogła zostać aktywowana podczas dodawania urządzenia do konta. Koszt zależy od operatora i waha sie od 1,23 zł do niecałych 9 zł tygodniowo w zależności od wybranego pakietu i operatora.9. Zniżka dla czytelników
I na koniec cena, bo przecież to ważna kwestia... Koszt zestawu to obecnie 199 zł (wcześniej 299 zł). I tu niespodzianka - na hasło KOCHAMBLOGA otrzymacie 10% rabatu na wszystkie produkty w Sklepie Bezpieczna Rodzina


 Locon Zegarek wodoodporny GPS dla dzieci - zegarek, telefon, lokalizatorNASZ WYBÓR !!!


Zachęcam do skorzystania z promocji stworzonej specjalnie dla czytelników naszego blogu :)


Bezpieczna Rodzina by Locon- lokalizatory GPS, smart home kamery wewnętrzne i zewnętrzne, monitoring auta

Prześlij komentarz

0 Komentarze