Kicia Kocia z okienkami

4latka lubi, gdy się jej czyta a 5latka z radością czyta już sama. Najchętniej sięgają po książki, w których treść jest prosta i krótka dzięki czemu dziecko bez problemu rozumie o czym się mu czyta czy też o czym samo przeczytało. A książka, o której dziś będzie dodatkowo jest wyjątkowa za sprawą dużej ilości okienek.


Kici Koci w zasadzie nie trzeba przedstawiać. Jeśli pozna ją dziecko gwarantuję, że zadziała jak magnes i Kicia Kocia już zostanie z Wami. To jedna z ulubionych bohaterek książek dla dzieci. Uwielbiają ją dziewczynki i chłopcy.

Sympatyczna kotka i jej młodszy brat wybierają się w odwiedziny do państwa Kwiatków. Po drodze mijają wiele domów... stare kamienice, duże i małe domki. W każdym z nich mieszka inna rodzina, a każdą z nich możemy poznać za sprawą otwieranych okienek w codziennych sytuacjach. Rodziny się od siebie różnią, ale wszystkie są... fajne. 

Ponad 40 okienek to ogromna frajda otwierania, zamykania, odgadywania, zapamiętywania i rozmowy o bohaterach.Wydawnictwo Media Rodzina
Autor: Anita Głowińska
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2018

Prześlij komentarz

0 Komentarze