Półka dla małego kolekcjonera

Przychodzi taki wiek w życiu człowieka, kiedy zaczyna go ciągnąć do kolekcjonowania. Dzieci kolekcjonują różne rzeczy... małe figurki, autka, kamienie (moja Emi jest mistrzynią... po każdym spacerze kieszenie są nimi wypchane), znaczki pocztowe, pocztówki z rożnych odwiedzonych miejsc naszego globu czy też bałagan w pokoju (tu mistrzem jest mój Kuba). Pierwsze pasje są często zmienne, nie ukierunkowane i dość chaotyczne. Nie mniej jednak warto wspierać dziecko w swoim hobby :)


Kuba poza wspomnianym bałaganem w pokoju zdecydowanie ma pociąg do kolekcjonowania resoraków. Są one wszędzie... na dywanie, poza nim, pod prysznicem, w kuchni, na schodach... dosłownie wszędzie! Dlatego też postanowiłam zastopować ten wszędobylski "bałagan" i sprawić aby nieco go uporządkować. Z pomocą przyszedł mi Wooden Wonders etc by Kamila Szymańska.


Wspaniała półka na resoraki, która nie tylko eksponuje i zachęca do zabawy ale przede wszystkim wprowadza ład w kolekcji i ułatwia utrzymanie porządku w pokoju.Kuba wybrał kolorystykę niebiesko-zieloną, gdyż idealnie pasuje mu do wnętrza pokoju. Jednak na stronie Wooden Wonders etc by Kamila Szymańska możecie dokonać wyboru spośród ponad 20 wersji kolorystycznych. Dodatkowo macie do wybory półki lewe i prawe.

Wymiar całej półki ekspozycyjnej to 116cm na 56cm, zaś poszczególnych okienek 9x4x4cm. Półka wykonana jest ze sklejki pomalowanej farbą do drewna. Bardzo solidne wykonanie! Do półki dołączone są haczyki do umocowania na ścianie.


Wszystkich okienek w naszej półce jest aż 100 (ale możecie wybrać półkę z mniejszą ilością okienek). Tak więc po uzbieraniu całej kolekcji z pewnością taka półka wypełniona po brzegi resorakami będzie robić wrażenie.


Poza półkami na resoraki Kamila w swojej ofercie posiada inne półeczki, które można powiesić zarówno w pionie jak i poziomie. Dlatego jeśli macie w domu fana resoraków, Littlest Pet Shop,  Lego czy też Twoje dziecko zbiera zupełnie co innego z pewnością na stronie Wooden Wonders etc by Kamila Szymańska znajdziecie również coś na taką kolekcję.

Poza półkami Kamila tworzy też inne rzeczy takie jak szkatułki, drewniane personalizowane piórniki czy skarbonki.  Myślę że każdy znajdzie coś na swoje potrzeby. A Mikołaj tuż tuż...

https://www.facebook.com/Wooden-Wonders-etc-by-Kamila-Szyma%C5%84ska-1961385104120917/

Prześlij komentarz

0 Komentarze