Fotoksiążka - pamiątka na lata


Uwielbiam robić zdjęcia moim dzieciakom, lubię gromadzić je w albumie. Fotografie oglądane na ekranie komputera czy telewizora nie mają takiego uroku jak album trzymany w dłoniach.


Tworzenie fotoksiążki jest przyjemne, proste, nie trwa długo i po prostu robię to z wielką radością. A taka fotoksiążka to świetny pomysł na prezent, np. pod choinkę z okazji Mikołaja czy z każdej innej okazji. Do tej pory stworzyłam już fotoksiążki świąteczne, wakacyjne, urodzinowe, dla babci i dziadka z okazji ich święta, a ostatnio z ważnego wydarzenia każdego naszego dziecka... z okazji chrztu... piękna pamiątka.PRINTU pozwala tworzyć własne oryginalne fotoksiążki, które staną się piękną pamiątką na lata. Tworzyłam już fotoksiążki w różnych miejscach ale aplikacja PRINTU stworzona jest bardzo intuicyjnie, nic w niej nie zgrzyta, nic się nie wiesza, nie ma nic co by mnie irytowało. Dla mnie stworzenie takiej fotoksiążki to po prostu chwila (w końcu mam już wprawę ;)).


Można samemu tworzyć książkę od zera ale po co dodawać sobie pracy jak można skorzystać z gotowych szablonów oszczędzając przy tym duuuużo czasu. Ilość gotowych szablonów jest ogromna i każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Gdy coś mi w szablonie nie pasuje, nanoszę drobne poprawki ale gotowe szablony są na prawdę świetnie przygotowane. Nasza fotoksiążka o formacie 30x30 posiada 22 strony przepełnione pięknymi zdjęciami.

 


Uwielbiam PRINTU za to, że w prosty i przyjemny sposób mogę stworzyć prezent dla najukochańszych, jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Jakość, papier kredowy dobrej jakości, twarda oprawa, album przejrzysty, idealny do oglądania. 

Fotoksiążka to prezent najlepszy pod słońcem bez względu na wiek i okazję.


A Wy gdzie przechowujecie swoje najpiękniejsze zdjęcia? Tradycyjne albumy, fotoksiążki a może dysk komputera? Jeśli to ostatnie to nie polecam ;) Nigdy nie wiadomo kiedy dysk powie nam do widzenia ;) Tymczasem my mówimy Wam do zobaczenia... do następnej fotoksiążki!

Prześlij komentarz

0 Komentarze