GOOD WOOD - bujak jakich mało

Niczym jest wspieranie motoryki małej dziecka jeśli nie wspieramy przy tym motoryki dużej. Motoryka duża to nie tylko chodzenie. Im więcej pozwalamy dzieciom na swobodny ruch, tym bardziej poprawiamy ogólną sprawność ciała. Prawidłowy rozwój motoryki małej i dużej to podstawa do nauki czytania i pisania, orientacji przestrzennej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Nie możemy oczekiwać od dziecka aby zgrabnie napisało swoje imię, zanim nie nauczy się przejść przez kładkę, pokonać przeszkodę, czy dobrze opanowało równowagę. Dlatego bardzo cieszy mnie (a moje dzieci jeszcze bardziej) gadżet, który pojawił się w naszym domu.


Poznajcie bujak GOOD WOOD... moje dziewczyny już znacie ;)


Bujak, który – poza tym, że dziecko może się nim bawić – stymuluje jego rozwój i ma mnóstwo zastosowań... może być... bujakiem, drabinką do wspinania się, zjeżdżalnią, równoważnią, huśtawką, bazą, biurkiem, ladą sklepową, kliniką dla pluszaków i czym tam sobie jeszcze dzieciaki wymyślą. Jedno jest pewne dziecięca wyobraźnia ma tu ogromne pole do popisu ;) Z resztą sami zobaczcie...


Bujak GOOD WOOD daje dziecku mnóstwo możliwości ruchu w domu i na świeżym powietrzu. Poza tym zabawa z bujakiem rozwija kreatywność, pomysłowość, wyobraźnię dziecka, a także uczy podejmować wyzwania, a przede wszystkim oswajać lęki.


GOOD WOOD to polska marka, a jak wiadomo nie od dziś... to co nasze, należy wspierać i promować.


Bujak GOOD WOOD wykonany jest z drewna, a wszystkie jego krawędzie są zaokrąglone, powierzchnie wygładzone. Zakończenia płóz są odpowiednio wyprofilowane, co zabezpiecza bujak przed zbyt dużym wychyleniem się i przewróceniem w trakcie bujania. Szczebelki są odpowiednio głęboko osadzone, aby zapobiec przygnieceniu małych paluszków. Odległości między szczebelkami są odpowiednio dobrane, w celu uniknięcia wsadzenia nóżki, czy rączki dziecka między szczebelki.

Zapytacie z pewnością czy bujak da się przewrócić? Sprawdziliśmy... nie ma takiej opcji...


GOOD WOOD produkuje nie tylko bujaki. W ofercie mają też równoważnię dla starszych dzieci. Moje maluchy dopiero oswajają się z nią. Jeszcze dużo wody upłynie zanim ją ogarną na dobrze ;)


Jeśli chodzi o cenę bujaka.... cóż do niskich nie należy ale biorąc pod uwagę, jej jakość oraz fakt, że jest wykonana z drewna, a także to, że będzie dzieciom służyć latami to robi się już całkiem niska. W dodatku zbliża się Mikołaj czy Święta... zawsze można złożyć się rodzinnie na jeden fajny prezent niż kupować kilka "duperelków" ;)


Zapytałam pomysłodawczynię tego dzieła skąd narodził się pomysł na GOOD WOOD?
Otóż... Pomysł na GOOD WOOD narodził się w trakcie urlopu macierzyńskiego, z potrzeby i chęci posiadania bujaka. Na początku miał to to być mebelek wykonany z pomocą rodziny, tylko na własne potrzeby. Szybko okazało się, że bujak to wyśmienita zabawa nie tylko dla najmłodszych, a pozytywne opinie najbliższych, ich wsparcie i pomoc zachęciły mnie do podjęcia wyzwania i stworzenia marki GOOD WOOD. Będąc jeszcze w ciąży dużo czytałam na temat prawidłowego rozwoju dzieci i tego jak mądrze wspierać dzieci w ich naturalnym rozwoju.
Nowonarodzone dziecko jest zdolne jedynie do kontrolowania niektórych mięśni. Następnie dzieje się cud i dziecko kontroluje ruchy swojego ciała. Czy to nie jest wspaniałe i niezwykłe? Wniosek jest prosty – im więcej pozwolimy dzieciom na aktywność fizyczną, tym bardziej będziemy wspierali ich rozwój. Co więcej, ruch sprawia dziecku największą radość.
Właśnie dlatego powstało GOOD WOOD. Nasz bujak i wszystkie inne produkty powstały w celu wyśmienitej zabawy oraz mądrego wsparcia rozwoju dziecka.


My polecamy i wspieramy całym sercem :)

Zapraszam na FB GOOD WOOD ---> KLIK

Prześlij komentarz

0 Komentarze