Jutro Mikołaj odwiedza wszystkie grzeczne i mniej grzeczne dzieci. Zapraszam do wspólnej zabawy w odkodowanie Mikołaja. Mikołaj został zakodowany, a jego odkodowanie następowało na różne sposoby w zależności od wieku i umiejętności dzieci.
I tak 4 i 5 latek bawi się cyferkami...
Starsze przedszkolaki i dzieci wczesnoszkolne bawić się mogą kodem, a mianowicie ich zadaniem jest pokolorować kratki rzędami zgodnie z zapisem.
Kod ten wykorzystaliśmy również do wersji z wyklejaniem. Mianowicie przygotowałam kolorowe paski zgodnie z kodem. Mój przedszkolak przeliczał kratki, szukał tych właściwych, przyklejał. Zabawa trwała i trwała naszym oczom ukazał się on... Mikołaj z workiem prezentów.
To co bawicie się z nami? Jeszcze zdążycie stworzyć na jutro piękny wizerunek Mikołaja :)
Dla chętnych plik do pobrania
TUTAJ
Pobierajcie, drukujcie i kodujcie, pamiętając, że są to karty tylko i wyłącznie dla Was, do Waszego użytku, a nie na sprzedaż.
Miłej zabawy :)
0 Komentarze
Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)