sobota, 15 grudnia 2018

Zakropkuj święta

Kreatywnie w domu


Ćwiczenie koncentracji, cierpliwości i motoryki małej jest niezwykle ważne u dzieci. Dorzuciłabym jeszcze logiczne myślenie i w sumie byłby komplet. Dziś jednak nie będziemy wysilać szarych komórek, a będzie bardziej na luzie.


Dzisiejsza zabawa to zabawa w kropkowanie... kropkowanie za pomocą patyczka do uszu i farbek bądź za pomocą naszych ulubionych pisaków Misiaków , które idealnie nadają się do tej zabawy.

Pisaki Misiaki to nasze tegoroczne odkrycie... pisaki mają grubą końcówkę co idealnie sprawdziło się podczas kropkowania, w dodatku nie ma opcji na wciśnięcie końcówki do środka co często zdarza się uczynić dzieciakom podczas zabawy, a wtedy pisak nadaje się już tylko do kosza. Zabawę pisakami dodatkowo uatrakcyjnia kształt zatyczek, a tusz oparty na bazie wody jest zmywalny zarówno z rączek jak i ubrań za pomocą wody i mydła.


Zakropkowanie całej choinki to nie lada wyzwanie. Mój 2klasista siedział i kropkował dłuuuuugo ale efekt końcowy był tego wart.

Poza choinką dzieciaki kropkowały jeszcze Trzech Króli oraz Szopkę.

Dzieciaki wkręciły się w kropkowanie na maksa, a ja razem z nim :) W głownie mam już kolejne prace do zakropkowania :)

Chcecie mieć odrobinę ciszy w domu? Chcecie pobawić się ze swoimi dziećmi? Mam dla Was świąteczną niespodziankę... darmowy plik do druku ---> CHOINKA oraz SZOPKA+KRÓLE

Pobierajcie, drukujcie, kolorujcie, wyklejajcie, pamiętając, że są to karty tylko i wyłącznie dla Was, do Waszego użytku, a nie na sprzedaż.

Miłej zabawy :)

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates