Attipas - pierwsze buty
Pierwsze buciki... temat chyba najczęściej poruszany przez rodziców... Kiedy kupić pierwsze buciki? Im później tym lepiej! Im dłużej małe stópki naszych dzieci pozostaną na wolności tym lepiej dla ich rozwoju. Dlaczego? Buty ograniczają stopę i ruchy malca, który stawia swoje pierwsze kroki.


Nasza najmłodsza latorośl na dniach skończy 10 miesięcy. To bardzo żywe i ruchliwe dziecko, które pomału odkrywa magię samodzielnego chodzenia. Póki co najwięcej czasu poświęca czworakom, zaczyna "biegać" przy meblach, ścianach i wszystkim czym się da, często zmienia pozycję... klęk, siad prosty czy klęczny, wstawanie, siadanie i tak setki razy w ciągu dnia. Jak widzicie taki maluch potrzebuje ogromnej swobody ruchów stopy. Buty są jej zbędne, ale mamy okres zimowy... skarpetki, rajstopki, które młoda za wszelką cenę chce ściągnąć niczym skarpetki i zaczyna się problem... przemieszczanie się w rajtkach czy skarpetach bez ABS -ów a czasem nawet z nimi bywa niebezpieczne bo dziecięce nóżki rozjeżdżają się i ślizgają po płytkach czy panelach.

Nie wyobrażam sobie ubrać jej usztywnionych butów ze sztywną podeszwą... dziecko idzie sobie czworakuje, wstaje z tych czworaków i... możemy sobie tylko wyobrazić jak ciężko mu z tą sztywną podeszwą, tym bardziej, że są to jego pierwsze buciki. I tu postanowiłam wypróbować buciki-niebuciki... Attipas-ki.


Jak dla mnie to strzał w 10!Buciki są a jakby ich nie było! Są mega lekkie, giętkie, niezauważalne a przede wszystkim nieprzeszkadzające. Przejście z czterech na dwie kończyny odbywa się z łatwością. Antypoślizgowa podeszwa, swobodny ruch paluszków a także rozbrajająco uroczy wygląd. 
Zakochałam się w nich zarówno ja jak i moja córka. Dlaczego? Bo nie są dla niej przeszkodą w zdobywaniu, odkrywaniu, permanentnym ruchu.

Attipasy wybiera się spośród ogromnej ilości wzorów i kolorów, z pewnością zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta. Co do wyboru rozmiaru kapcia – stosując się do wytycznych ze strony attipas.pl można ten rozmiar dobrać idealnie i nie stanowi to żadnego problemu.

POLECAMY!!


Prześlij komentarz

0 Komentarze