niedziela, 3 marca 2019

Dobranoc Gorylku

Kreatywnie w domu

Na moje szczęście nigdy nie miałam problemu z "zagonieniem" moich dzieci do łóżka. Oczywiście jeśli chodzi o wieczorową porę ;) Nigdy nie było sytuacji, że położone do łóżka (oczywiście po wieczornej lekturze) milion razy wychodziły z łóżka a to na siku, a to jeszcze piciu... Szczęściara ze mnie, prawda?Dziś będzie właśnie o takim przypadku... Nieco psotny gorylek wcale, a wcale nie myślał pójść spać. Choć pora na sen właśnie się zbliżała, on miał inne plany. Wykrada klucze zmęczonemu po całym dniu pracy dozorcy i wymyka się ze swojej klatki. Podąża krok w krok za nim otwierając kolejne klatki ze zwierzętami... wypuszcza słonia, lwa, żyrafę i inne zwierzęta.. Kiedy zmęczony wchodzi do domu, kładzie się z żoną do łóżka. Gdy ta życzy mężowi dobrej nocy, staje się coś niesamowitego... wszystkie zwierzęta zdążyły się już ulokować się w całej sypialni i przygotować do snu, również życzą jeden za drugim dobrej nocy. Jak zakończy się ta historia? Czy gorylek w końcu zaśnie?  

Książka z ogromną dawką poczucia humoru. Książka niemalże bez słów ale za to pełna szczegółów.  Książka, która ukazuje potrzebie bliskości bowiem jak widać nawet zwierzęta lubią się wtulić w przyjaciela i zasnąć.POLECAMY nie tylko przed snem :)

DOBRANOC, GORYLKU


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates