Nadciąga wiosna


Wiosna... kilka dni temu dało się ją już wyczuć w powietrzu, już czyhała za rokiem, już zaczęłam planować... Nie wiem jak Wy ale gdy ja poczuję wiosnę w powietrzu od razu zaczynam planowanie... jakie buty kupić dzieciakom, a może tej wiosny zainwestować w rolki dla dzieciaków i dla... siebie. Lubię zimę, ale wolę wiosnę zwłaszcza, że dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze. Aż chce się wyjść z domu, zaszaleć. Dzieciaki uwielbiają wszelaką aktywność. Nasz sezon na buszowanie po placach zabaw uważam za otwarty!

świetna sukienka z długim rękawem w zestawieniu z bluzeczką z długim rękawem

Z zabaw na takich placach płyną same korzyści... radosna zabawa na świeżym powietrzu, dzieci nawiązują nowe znajomości, a bawiąc się w grupie uczą się funkcjonowania wśród rówieśników czy dzieci starszych i młodszych. Zabawa na placach zabaw to wspinanie, bieganie, bujanie czyli jednym słowem rozwój sprawności całego ciała. Nie od dziś wiadomo, że dzieciaki, które się wybiegają, wybawią mają większy apetyt i lepiej śpią, w domu są spokojniejsze.
 
kurtka wiosenna granatowa parka, bluzeczka z długim rękawem, wygodne leginsy w motylki
I choć niektórym rodzicom wydaje się, że czas spędzony na pilnowaniu dzieci na placu zabaw jest czasem straconym to ja uważam, że nie są to zmarnowane godziny.

Osobiście wiosnę uwielbiam też za to, że zrzucamy z siebie te grube kurtki, czapki, spodnie, pod którymi często kryją się getry czy rajstopy zamieniając je na delikatne, lekkie ubranka.

bluzeczka z długim rękawem w pastelowych barwach, wygodne i modne leginsy z serduszkami
W 5.10.15. wiosna zakwitła już na całego... wśród propozycji dla najmłodszych mnóstwo ubranek zachwycających grafikami oraz paletą barw od delikatnych pasteli po intensywne, nasycone kolory. Moje dziewczynki wybrały zarówno pastelowe kolory jak i te nieco ciemniejsze... granatowe. Rewelacyjna bluzeczka z odwracanymi cekinami to nasz wiosenny hicior.

rewelacyjny T-shirt z odwracanymi cekinami, kurtka wiosenna granatowa parka
Wśród wzorów zdecydowanie królują motylki i nadruki, dla których powstania inspiracją była natura. Dla fanek takich jak moja młodsza latorośl, prawdziwych księżniczek w sukieneczkach prym wiodą sukieneczki z łączonych materiałów, których dół wykonany jest ze zwiewnego materiału. Plusem całej kolekcji jest to, iż w podobną stylizację mogę dobrać dla obu moich jakże różnych pod względem gustu dziewczynek. Jedna z nich nie cierpi sukienek, a druga żyć bez nich nie może.

świetna sukienka z długim rękawem w zestawieniu z bluzeczką z długim rękawem

Ważnym elementem kolekcji wiosennej są kurtki na okres przejściowy. My wybraliśmy wodoodporną i wiatroszczelną.

kurtka wiosenna granatowa parka, wygodne leginsy w motylki


 Z utęsknieniem wyczekujemy kolejnych tak wiosennych dni, które zawitały u nas kilka dni temu...


bluzeczka z długim rękawem w pastelowych barwach


Pozdrawiamy iście wiosennie :)
 

Prześlij komentarz

0 Komentarze