Spacer z psemWśród książek są takie, z którymi można przepaść na dłuuuuuższą chwilę. Wśród książek są takie, które czyta się godzinami pomimo, że nie ma w nich ani jednego słowa. Wśród książek są takie, które dzieciaki pokochają już od pierwszej strony. Są o to nie żart!


Spacer z psem do takich książek zdecydowanie się zalicza. Bohaterem tej książki jest dość sporych rozmiarów biały pies, którego wyprowadzamy na szybkie siku. Jedak jak się okazuje to siku wcale, a wcale szybkie nie jest ;) Bowiem przed nami podróż pociągiem, wędrujemy po pagórkach, odwiedzamy jakieś niezwykłe  krainy z dużymi zwierzętami, domkami na drzewach, zaglądamy nawet do przedziwnego zoo, sklepu z antykami i zabawkami. Ogrom detali, przeróżnych postaci, na twarzach których dostrzegamy szczęście, znudzenie, smutek czy zdziwienie - prawdziwa gama różnego rodzaju uczuć. Wszystko to  wspólnie z dziećmi odkrywamy na każdej stronie... i to poszukiwanie na nich psa... Prawdziwe mistrzostwo :)

Świetna książka do tworzenia swoich opowieści. Książka, która poszerzy zasób słów u maluchów. Każda kolejna strona to strona pełna zagadek i nic dziwnego, że dzieciaki niecierpliwią się, chcą jak najszybciej do zajrzeć dalej. Jednym słowem... jest to wycieczka do fantastycznej krainy wyobraźni, gdzie nie ma żadnych ograniczeń, gdzie wszystko jest możliwe.

Po "przeczytaniu" książki nasuwa się tylko jedno pytanie... kto tu kogo wyprowadzał na spacer?


Na spacer z psem wybieramy się codziennie pomimo, że zakup psa dopiero planujemy :) I nie straszna nam zmienna pogoda... deszcz, silny wiatr czy ogromny upał. Z tą książką spacer zawsze jest udany!

Spacer z psem

Prześlij komentarz

0 Komentarze