sobota, 25 maja 2019

Atlas przygód dinozaurów

Kreatywnie w domu

Temat DINOZAURY... temat rzeka. Zarówno przedszkolaki jak i starszaki zachwycają się książkami i nie tylko książkami poświęconymi dinozaurom. Moje domowe przedszkolaki właśnie wybrały się na wycieczkę - wystawę poświęconą  prehistorycznym gigantom. Więc temat dino powrócił, a powraca niczym bumerang co jakiś czas. Dlatego tym bardziej cieszę się, że naszą domowa biblioteczka wzbogaciła się o tak świetną pozycję jaką jest ATLAS PRZYGÓD DINOZAURÓW.Książka robiąca wrażenie na dzieciach i nie tylko od momentu chwycenia jej w dłonie. Choć przyznam się szczerze przedszkolak może mieć z tym problem... książka jest na prawdę pokaźnych rozmiarów. I dobrze! Mniejszy format sprawiłby, że ilustracje byłyby nie czytelne, mało wyraźne, niezachęcające. A tak to mamy hit, książkę, która rozbudza w dzieciach jeszcze większą ciekawość jeśli chodzi o poznawanie prehistorycznych stworzeń.


30 szczegółowo przedstawionych scen oraz mapy zmieniających się kontynentów i wykopalisk zawierają w sobie ogrom wiedzy. A wszystko przedstawione w większości w sposób graficzny jakże cudny, nie ma miliona słów często-gęsto nowych i trudnych dla dziecka słów.


Przejrzysty i czytelny układ całości, wspaniałe ilustracje oraz prosty i zrozumiały język dla dzieci to musi się podobać! Nam się podoba!Znalezione obrazy dla zapytania logo nasza księgarnia

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates