DUBI bawi i uczy - piosenki dla dzieci z imieniemBardzo lubię personalizowane rzeczy, moje dzieciaki również. Troszkę ich już posiadamy począwszy od kubeczków, ramek na zdjęcia, poduszki czy kocyki przez książki, fotoksiążki. Dziś idziemy krok na przód... personalizowane piosenki.


Moje przedszkolaki uwielbiają śpiewać i tańczyć. Śpiewają bawiąc się w piaskownicy, śpiewają jadąc rowerem, śpiewają nawet podczas kąpieli. Im się buzia nie zamyka! Od dziś śpiewają razem z Dudu i Bibi. To oni radosnym śpiewem zachęcają dzieciaki do wspólnej zabawy zwracając się do nich po imieniu.

Standardowa płyta to 12 różnych piosenek, w których imię dziecka przywoływane jest ok 70 razy! Nasza płyta jest inna... posiada dwa razy więcej piosenek, a bohaterami jest cała moja czwórka dzieciaków. I chociaż każda piosenka powtarza się dwa razy to dotyczy ona innego dziecka.


12 piosenek w różnych stylach muzycznych począwszy od reggae, swing przez disco, musical aż po pop. 12 piosenek i każda dotyczy czegoś innego., każda wymaga od dziecka aktywności ruchowej... dzieciaki kołyszą bioderkami, skaczą, kręcą się, wygłupiają. Jest na prawdę wesoło i różnorodnie. Mało tego, piosenki nie tylko doskonale bawią ale i uczą... m.in. uczą jakie są części garderoby i co zakładamy na jaką część ciała, uczą co to znaczy, że coś się lubi, jaka jest różnica pomiędzy ciszej a głośniej i wolniej a szybciej, czy chociażby to jakie zwierzęta mieszkają na farmie.

Ulubioną piosenką moich przedszkolaków jest... piosenka o trzech magicznych słowach Dziękuje, Przepraszam i Proszę...Proszę, dziękuję, przepraszam
Często używam tych słów
Proszę, dziękuję, przepraszam
Ty także często je mów!

Proszę- kiedy coś komuś daję
Dziękuję- gdy ktoś daje mi coś
Przepraszam- kiedy nabroję
Trzy słowa nigdy nie mam ich dość!


Wpadający w ucho tekst oraz wesoła melodia z pewności przypadnie do gustu każdemu dziecku. Moim przypadła i to bardzo!


Spersonalizowana muzyka od DUBI sprawia, że dziecko czuje się wyjątkowo!

Jeśli chcecie podarować komuś coś naprawdę wyjątkowego, płyta ta sprawdzi się rewelacyjnie! Dzieciaki z pewnością zaprzyjaźnią się z Dudu i Bibi już od pierwszych wysłuchanych piosenek. Tylko uwaga... piosenki te wciągają na maxa!


POLECAMY!

Prześlij komentarz

0 Komentarze