Plecak do szkoły, który sprawi radość dziecku 5 dni w tygodniu
Czy moje dzieciaki tęsknią za szkoła i przedszkolem? Kuba zdecydowanie NIE, bo już wie czym to "pachnie" ale dziewczynki czasami tęsknią... za panią, za koleżankami i kolegami. Czasami, jednak nie za często ;) Wakacje przecież są takie super... pełen luz bluz, ogrom zabaw, wycieczki... kto by tam tęsknił za szkołą?

Jest jednak jedna rzecz, która zdecydowanie osładza im już samą myśl powrotu w szkolne mury... wybór plecaka i kompletowanie wyprawki. To zdecydowanie uwielbiają wszystkie dzieci... rodzice już troszkę mniej.


Jaki plecak wybrać?

Tyle tego na rynku, a wybór tego odpowiedniego może przyprawić niejednokrotnie rodziców o ból głowy. Przeglądanie stron z ofertami plecaków, spacer od sklepu do sklepu...

Na co zwrócić uwagę i jaki plecak wybrać? To najczęściej zadawane pytania. Odpowiedzi na te pytania znajdziecie wszędzie, wystarczy wygooglować odpowiednie słowa i tadam... wyskoczy Wam cały multum stron z poradami.

Ja dla Oli wybrałam plecak szkolny ENDY marki Topgal

Lekki ze sztywnymi, wyprofilowanym plecami powleczonymi materiałem przepuszczającym powietrze. Z regulowanymi szerokimi szelkami oraz pasem piersiowym zapobiegającym spadaniu szelek. U nas będzie on odgrywał znaczącą rolę bowiem Olusia jest bardzo drobniutką dziewczynką.
Plecak szkolny Topgal z dwiema komorami i dodatkową kieszenią z przodu, która sprawia, że dziecko z ogromnym uśmiechem na twarzy, w podskokach będzie szło do szkoły każdego dnia. Dlaczego? W tej dodatkowej kieszeni znajduje się bowiem pewna niespodzianka... okienko, do którego można włożyć obrazki dołączone w zestawie... w naszym przypadku są to obrazki kotków ale także dziecko może samodzielnie pokolorować czy też narysować swój własny obrazek, można tam również włożyć zdjęcie dziecka bądź nawet zwykłą karteczkę, na której napiszemy chociażby zwrot... UŚMIECHNIJ SIĘ ;) To co dziecko tam umieści zależy tylko i wyłącznie od jego wyobraźni. Okienko z obrazkiem sprawia, że plecak codziennie może wyglądać inaczej dając dziecku każdego dnia ogrom radości.


Wymiana obrazków jest dziecinnie prosta. Przekonajcie się o tym sami, oglądając nasz filmik...


Prawda, że świetny bajer? Brawo dla Topgal!


Jeśli chodzi o komory w jednej z nich znajduje się kieszeń z siateczki i miejsce na wpisanie danych właścicielki plecaka. W komorze jest też uchwyt do przypięcia kluczy.


Z boku plecaka znajduje się kieszeń schowana pod zamkiem. Po rozpięciu zamka można w niej umieścić butelkę z napojem. 


Na plecaku znajdują się ogromne odblaski, które zwiększają widoczność dziecka. Odblaski są na każdej stronie plecaka – na bokach, szelkach i z przodu. Plecak posiada również uszko do zawieszenia plecaka na haczyku ławki czy w szatni, a także uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce.Gdy już wybierzemy ten odpowiedni plecak warto zwrócić uwagę co dziecko w nim nosi... zeszyty... do każdego przedmiotu inny, warto te w twardej oprawie zamienić na te w miękkiej, one są równie dobre i trwałe a wystarczy je jedynie oprawić. Kredki również nie muszą być w metalowej oprawie w ilości 24 sztuk czy więcej. 12 kredek w piórniku zdecydowanie wystarczy. Warto również zwrócić uwagę czy dziecko nie zabiera zbędnych zabawek, albumów czy innych gadżetów, które przyczynią się do tego, że plecak będzie ważył swoje. Bo nawet plecak, który sam w sobie waży niewiele, po włożeniu do niego wszystkiego tego co zbędne będzie ważył sporo.
Topgal ma fajne wzory plecaków dla chłopców, zobaczcie sami!

POLECAMY :)

Prześlij komentarz

0 Komentarze