Back to school z Happy Color
Do końca wakacji zostało już tylko 2 tygodnie. Czy się cieszę? Niekoniecznie... znowu zacznie się bieganina, odwożenie tudzież przywożenie dzieci do i ze szkoły, skończy się spanie i chodzenie w piżamie do południa. Zdecydowanie wolę wakacje i czyste lenistwo, robienie tego czego się chce bez pośpiechu. No ale cóż... wrzesień tuż tuż, a co za tym idzie szał na kompletowanie wyprawki w pełni. O tym co powinno się w niej zaleźć w większym stopniu zależy od wymagań nauczyciela. Jedno jest pewne plecak, długopisy, ołówki, kredki, bloki malarskie czy te z kolorowymi kartkami, farbki, strój na wf, buty po szkole... to zawsze znajduje się na liście wyprawkowej każdego ucznia.

My zanim udaliśmy się na zakupy wspólnie przygotowaliśmy przybornik na kredki, długopisy i ołówki. Wiadomo w szkole dzieciaki trzymają je w piórniku. W domu panuje totalny misz masz na biurku. Dlatego my zapobiegamy bałaganowi dużo wcześniej.


Do zrobienia organizera użyliśmy nasz ulubiony materiał recyklingowy, czyli rolki po papierze toaletowym. Ozdobiliśmy go natomiast kolorowym papierem i różnymi kryształkami.


Organizer gotowy! 10 minut roboty, a mały, kolorowy będzie cieszył oko na biurku.

W tym roku robiąc wyprawkę postawiłam na sklep internetowy Happy Color, ponieważ ma on w swojej ofercie gotowe zestawy wyprawki szkolnej w dobrej cenie. W dodatku mój uczeń uwielbia ich zmazywalne długopisy, a te które mają w ofercie w tym roku są czaderskie.
Nie byłabym sobą, gdybym i dla Was nie miała czegoś od siebie...

Na hasło KreatywnieWdomuHC łapcie 15% zniżki na zakupy w Happy Color :)

Radosnego powrotu o szkoły!

Prześlij komentarz

0 Komentarze