Spersonalizowane książeczki od Wyd. WilgaMoje dzieciaki uwielbiają książki, a gdy książki te okazują się być spersonalizowane, czyli głównymi bohaterami są właśnie moje dzieci to dopiero jest szał! Naszą domową biblioteczkę zasiliły właśnie trzy nowe książeczki, książeczki, w których imię bohatera możemy wybrać sobie sami.


Pierwsza w nich jest bogata w naklejki z literkami i to za sprawą właśnie tych naklejek nadajemy książce imię jej głównego bohatera. Wystarczy tylko przykleić literki w odpowiednie miejsce, a imię to będzie pojawiać się na każdej rozkładówce. Co ważne... naklejki te można odklejać i przyklejać z powrotem, wymieniając w ten sposób imię głównego bohatera na inne. I to już jest nie lada atrakcja dla dzieci. A gdy do tego dochodzi jeszcze treść? Możecie mi wierzyć bądź nie... ta książka to prawdziwy


Z książką tą nasze dzieci mogą stać się prawdziwymi superbohaterami, którzy niczego się nie boją. Bohaterami uwielbiającymi przygody. I taka właśnie jedna z nich czeka na Twoje dziecko. Dziwny dźwięk dochodzący z Mrocznego Lasu wystraszył przyjaciół Twojego dziecka. Któż to taki mógł wystraszyć wilka, łosia oraz sowę? Czy superbohater będzie w stanie rozwikłać tą zagadkę? Jak zakończy się ta historia?

Dwie inne książeczki są kartonowe i mają znacznie mniejszy rozmiar. Każda z nich składa się z 6 rozkładówek. W okładce każdej z nich znajduje się wycięty prostokąt, a wewnątrz kartka, którą można wypełnić aż trzema różnymi imionami! Dzięki temu manewrowi każda moja córka może zostać baletnicą :)
Kim może zostać Twoje dziecko po wpisaniu jego imienia? Baletnicą ćwiczącą wyskoki lub odważnym strażakiem gaszącym pożar. I wszystko by się zgadzało bowiem dziewczynki od najmłodszych lat marzą o zostaniu baletnicami, a chłopcy chcą gasić pożary. Dzięki tym książeczkom ich marzenia po części się spełniają!


To moja bajka. Ratuje przyjaciół

POLECAMY!!
 


Prześlij komentarz

0 Komentarze