Kartki świąteczne 3DKontynuujemy tworzenie kartek świątecznych, kto przegapił pierwszą część może zobaczyć ją TUTAJ - kartki z choinkami bądź TUTAJ - kartki z bombkami. Dziś kolejna dawka kartek z motyem choinki - kartek z efektem 3D.


Choinka zrobiona z kilku choinek takiej samej wielkości... Szablon choinki odrysowujemy na kartkach papieru - u nas są to kartki z różnymi wzorami. Choinki wycinamy i składamy na pół, po czym sklejamy ze sobą w sposób pokazany na filmiku.
Choineczka z różyczek - to kartka dla cierpliwych :) Jej tworzenie jest dość monotonne i długie. Trzeba bowiem powycinać kółka, z których to następnie zrobimy różyczki.
Choinka a'la baranek - czyli nas sposób na choinkę wykonaną za pomocą pasków papieru. Każdy pasek papieru zawijamy za pomocą nożyczek, dzięki czemu nasza choinka nabiera efektu 3D.Choinka z paseczków - pierwszy etap tworzenia jest identyczny jak w powyższej choince. Musimy bowiem wyciąć paski, których końce sklejamy ze sobą otrzymując tzw. łezki. Łezki przyklejamy jedna obok drugiej w taki sposób aby kształtem przypominały choinkę.Etapy powstawania choinek możecie prześledzić krok po kroku na naszym filmiku. Zapraszam do oglądania...


Zapraszam również do subskrybowania naszego konta na YOUTUBE :) KLIK

Prześlij komentarz

0 Komentarze