Klocki TEGU - magiczne klocki


Klocki... o ich mocy pisałam już nie raz i nie dwa. Klocki to taki twór, który sprawdza się w przypadku (prawie) każdego dziecka. Po klocki chętnie sięgają roczniaki, dwulatki, przedszkolaki a nawet uczniaki. Klocków nigdy za wiele, a im większa ich różnorodność posiadania tym jest ciekawiej. Dlaczego? Dlatego, że klocki nigdy się nie znudzą. Dzieci mogą je odstawić na chwilę w kąt ale zawsze do nich wracają. Dziś będzie o nowości, która zawitała do naszego domu.


Klocki, którymi z powodzeniem bawi się niespełna dwulatek, przedszkolak jak i 9-cio latek. Klocki nieco magiczne, a wszystko za sprawą ukrytego magnesu, który znajduje się w każdym z nich. Zapomniałam dodać... klocki drewniane, ekologiczne, pomalowane bezpiecznymi dla dzieci farbami. Klocki, które w różnorodny sposób łączą się ze sobą, a dzieci prześcigają się w wymyślaniu co rusz nowych konstrukcji.


KLOCKI TEGU bo o nich mowa...Bez wątpienia to taki rodzaj klocków, w zabawie której ogranicza tylko wyobraźnia, a więc dzieci nie ogranicza nic, bo one mają ją ogroooomną, bez granic. Dlatego też nawet z tak małej ilości klocków dzieciaki są w stanie wyczarować najróżniejsze konstrukcje i konia z rzędem który dorosły odgadnie co właśnie zbudowało ich dziecko :)
Klocki są lekkie, mają róże kształty i kolory, magnesy są mocne, a wykonanie na prawdę solidne.

Maluszki bawią się swobodnie próbując łączyć ze sobą klocki, a nie jest to wcale takie proste... bo co jeśli klocki spotkają się różnymi biegunami? Przedszkolaki mogą tworzyć konstrukcje odwzorowując je z opakowania, na którym znajduje się spora dawka wzorów.Mogą też próbować sił w tworzeniu własnych, wymyślonych przez siebie konstrukcji. Mogą wszystko...Na co warto zwrócić uwagę? Wszystkie zestawy są ze sobą kompatybilne. Niektóre zestawy zapakowane są w praktyczne, filcowe etui, a to oznacza, że bez problemu możemy zabrać je do auta, na spacer czy chociażby do przychodni czekając w kolejce do lekarza. 


Jeśli jeszcze nie znacie tych drewnianych, magnetycznych klocków, to polecam Wam je z całego serca i choć cena może nieco odstraszać to bez wątpienia jest to taki rodzaj zabawki, który nigdy się nie znudzi, ponadczasowe i bez problemu mogą krążyć one z pokolenia na pokolenie.

Jeśli więc nie macie pomysłu na prezent mikołajkowy, zaglądnijcie na stronę KIDY.pl i wybierzcie swój zestaw.

Prześlij komentarz

0 Komentarze