Ozdoby na choinkę w towarzystwie lal La LallaMikołaj tuż tuż... Szał na poszukiwanie prezentów pod choinkę ruszył pełną parą. Do nas, a właściwie do moich przedszkolaków Mikołaj przyszedł w tym roku nieco wcześniej. A co im przyniósł? To, o czym pisały w liście ;)


Lale La Lalla wyglądające tak jak one... tak, tak szał na lale trwa nadal :) Lalki, które mają ubranie, kolor oczu i włosów oraz fryzurę dopasowane do moich dziewczynek. Mało tego... lale pachną cukierkami! Czadersko prawda?

Moje dziewczynki w towarzystwie lal zabrały się za tworzenie ozdób świątecznych...Olusia stworzyła z papieru śliczne aniołki i mikołaja... etapy powstawania możecie prześledzić na filmiku poniżej. 

 


Emilka stworzyła mini choineczki i gwiazdki z patyczków. 
Wspólnie dziewczynki stworzyły papierowy łańcuch.Lale La Lallę mają gęste, błyszczące włosy, oczy z długimi rzęsami, mają także naturalnie dziecięce kształty. Dziewczynki i lalki mają identyczne, modne ubranko, a do wyboru dla małej modnisi i jej La Lalli jest wiele wzorów i kolorów na różne okazje, które możecie przeglądnąć sobie w wirtualnej szafie. Ja już buszuję w szafie i zastanawiam się które ubranka wybrać moim modnisiom pod choinkę :) Warto dodać, że ubrania i wiele dodatków jest wykonanych w Polsce z wysokogatunkowych materiałów.

Radość dziewczynek na widok lalki bliźniaczki bezcenna!


Zobaczcie jak wspaniale bawiły się dziewczynki i ich lalki...logo la lalla

Prześlij komentarz

0 Komentarze