wtorek, 12 listopada 2019

Rymowanki maluszka od Wilgi

Kreatywnie w domu

Lata osa koło nosa, aaa kotki dwa, tu sroczka kaszkę warzyła... oj recytowało się te i różne inne rymowanki dzieciakom, kiedy były malutkie. Dziś gdy przyszło mi wyrecytować najmłodszej okazało się, że pamiętam tylko kilka wersów z każdej. Na szczęście z pomocą przyszło Wydawnictwo Wilga i wydało cudna serię książeczek dla najmłodszych... Rymowanki maluszka.Cztery kartonówki, każda zawiera inny zbiór rymowanek... klasyków przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Łatwe do zrozumienia i zapamiętania teksy, rytmiczne, wpadające w ucho. Dodatkowo cieszą oko kolorowymi i bardzo ciepłymi ilustracjami. 

Idealne do czytania w domu, w samochodzie czy w kolejce do lekarza. Wspaniały zbiór wierszyków, często gęsto nawet tych pierwszych wierszyków, których możemy uczyć nasze pociechy. Bez wątpienia seria tych książeczek to wspaniały powrót do naszego dzieciństwa :)


Polecamy!Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates