Akademia mądrego dziecka - nowościAkademia mądrego dziecka Wydawnictwa Egmont to bardzo fajna seria książeczek dla najmłodszych. Mojej 2latce (choć nie tylko jej ;)) do gustu najbardziej przypadły książeczki z serii zaliczanych do Akademii mądrego dziecka... PIERWSZE SŁOWA

Książeczki do wspólnego oglądania i czytania choć tego czytania jest tu nie za wiele. W serii PIERWSZE SŁOWA ukazały się właśnie kolejne nowości z czego ogromnie się cieszymy! Co cechuje książeczki z tej serii? Są one niezwykle kolorowe, pełne ruchomych elementów... tu przesuniemy paluszkiem, tu coś wyciągniemy... I to właśnie te ruchome elementy sprawiają, że książeczki są bardzo atrakcyjne dla dzieci, zdecydowanie przyciągają ich uwagę.Bawiące się kotki, piesek wystawiający język, niedźwiadek czyhający na miodek, chłopczyk pijący mleko z butelki, czy możliwość pogrania na różnych instrumentach... to musi się podobać! Ciekawość dzieciaków wzrasta z każdą kolejną stroną. Radość dzieciaków bezcenna!
Absolutnie odlotowe przesuwanki, które pokocha każdy maluch. Każda książeczka to 5 rozkładówek. W dodatku okładka również ma elementy do przesuwania. Z książką Zwierzęta domowe maluchy poznają domowych pupili... Kto mieszka w akwarium? Kto biega w kołowrotku? Dzikie zwierzęta jak sama nazwa da dzieciom odpowiedź na takie pytania... Kto ma wielką grzywę? Które zwierzęta żyją w lesie, a które – w morzu? Z książeczką Jedzenie maluchy poszerzą swoje słownictwo związane z żywieniem dzieci... Który owoc jest żółty? Co pije się z butelki ze smoczkiem? Natomiast Muzyka to prawdziwa rozkosz... dla rodziców! Maluch grzechocze, gra na trąbce czy bębenku wydając jedynie dźwięki z siebie! Bosko!Twarda oprawa, kartonowe strony oraz zaokrąglone rogi to dodatkowe atuty tych książek. Ponadto są to książeczki rozwijające u dzieci sprawności manualne i koordynację wzrokowo - ruchową. Są ciekawym sposobem na poznawanie świata i fajnym elementem uprzyjemniającym zabawę.


Ale to nie koniec nowości... Akademię mądrego dziecka zasiliła kolejna seria... Pierwsze bajeczki.Czym różnią się te książeczki od tych z serii Pierwsze słowa? Wciąż mamy ruchome elementy, wciąż jest kolorowo i bardzo ciekawie. Nowym elementem są krótkie historyjki... o podróży samolotem pasażerskim i całodziennej wyprawie małego autka, o tym, jak panda kładzie się spać, ale przed zaśnięciem chce się jeszcze chwilę pobawić. Jedną i drugą serię polecamy całym sercem!


Cała seria Akademii mądrego dziecka dostępna TUTAJ.

https://egmont.pl/seria/AKADEMIA-MADREGO-DZIECKA,s,625715

Prześlij komentarz

0 Komentarze