Bambusowe słomki do piciaMoje dzieciaki lubią pić zimą świeżowyciskane soki, a latem owocowe koktajle. Najchętniej sięgają po nie gdy mają słomkę do picia. Tych plastikowych przy 4 dzieci szło nam strasznie dużo i o wiele za dużo. Patrząc na to co dzieje się na świecie, jak zmienia się klimat i jaki my mamy na niego wpływ przeszukałam internet w poszukaniu alternatywy do plastiku. Znalazłam... bambusowe słomki do picia.


Słomki są wygodne, bambus nie zmienia smaku napoju oraz nie reaguje na temperaturę.  Są one w 100% ekologiczne i zdrowe dla człowieka, a przede wszystkim są całkowicie biodegradowalne! I przyznać musicie, że wyglądają one atrakcyjnej niż tandetne, jednorazowe plastikowe słomki.


Dodatkowym atutem jest dołączony do zestawu czyścik, dzięki któremu słomki mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Co więcej, słomki można myć zarówno ręcznie, jak i w zmywarce - zapewnia to swobodę i łatwość czyszczenia.


Nasze słomki znalazłam w sklepie ze zdrową żywnością, w którym to jak sama nazwa mówi znajdziecie nie tylko zdrową żywność ale i naturalne kosmetyki dla dzieci i dorosłych, dodatki do domu czy ogrodu.POLECAMY!

https://www.bee.pl/

Prześlij komentarz

0 Komentarze