czwartek, 13 lutego 2020

Atlas cudów Świata

Kreatywnie w domu


Lubimy podróże te w realu jak i te palcem po mapie. Ta druga opcja daje nam możliwość odwiedzenia najróżniejszych zakątków świata bez wychodzenia z domu. I przyznam się Wam, że są to całkiem ciekawe wyprawy. Kto wie... może kiedyś staną się one rzeczywistością :)


Atlas cudów Świata to zbiór ponad 30 niezwykłych miejsc na Ziemi... a wśród nich zarówno cuda natury - zorza polarna, Rów Mariański czy wulkany na wyspie Kilauea, jak i budowle postawione przez człowieka - Wieża Eifflla, Wielki Mur Chiński czy piramida Cheopsa. Któż z nas nie marzy o zdobyciu Mount Everest? Czy przemierzyć Dolinę Śmierci i zwiedzić Zakazane Miasto? Z tą książką wszystko to jest możliwe!

Książka, która zachwyca już od okładki. W środku pełna wartościowej wiedzy i fascynujących ciekawostek. Znajdziemy w niej nie tylko podstawowe fakty o każdym z opisanych miejsc, ale także informacje o religii, lokalnych tradycjach i wierzeniach, zwierzętach czy roślinności.

Jak przystało na atlas, nie mogło zabraknąć map, na których pokazano położenie prezentowanych obiektów. Mapy te są pełnią jednak rolę uzupełniającą bowiem główny plan to ilustracje przedstawiające panoramę tych miejsc.
Jeśli chodzi o wiedzę, która została nam przekazana to jest to wiedza bardziej encyklopedyczna co za tym idzie polecałabym książkę dzieciom starszym, tym chodzącym już do szkoły.Piękna i zachwycająca książka pokazująca jak piękny jest świat!

Polecamy :)

Atlas cudów Świata


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates