Rysuje i zgaduje z Kapitanem NaukąMoje domowe przedszkolaki więcej siedzą w domu niż chodzą do przedszkola... nie, nie, wcale nie za sprawą choroby, bowiem nie chorowaliśmy od jesieni. Wszystko za sprawą rodziców, którzy przyprowadzają chore dzieci do przedszkola. Wolimy ich unikać i łapać chorób za chorobą. W spędzaniu czasu w domu pomaga nam Kapitan Nauka i ich nowość z serii RYSUJĘ I ZGADUJĘ


Seria Rysuję i zgaduję to 100 edukacyjnych zabaw, które rozwiną kompetencje Twojego dziecka! Rozwój mowy, nauka liczenia, grafomotoryka oraz umiejętność logicznego myślenia, ćwiczenie koncentracji i spostrzegawczość - to wszystko dzięki zabawie z królikiem Kazikiem, koparką Barbarką i robotem Eliotem! W zestawie edukacyjnym znajdziesz książeczkę, dwustronne karty do wielokrotnego wypełniania i flamaster.


Seria składa się z trzech zestawów...  dwa z nich przeznaczone są dla dzieci 4-5 letnich, jeden dla 5-6 latków.


Ogrom zadań znajdujących się w książeczkach, do tego dwustronne karty wielokrotnego użytku zapewnią dzieciom długie godziny spędzone na nauce... nauce przez zabawę. A nie od dziś wiadomo, że taka nauka jest najlepsza pod słońcem :)

Każdy z tych zestawów  zawiera w sobie zadania dostosowane do umiejętności dzieci w danym przedziale wiekowym.

Z królikiem Kazikiem przedszkolaki przeniosą się w świat roślin i zwierząt. Kolorowe karty zdecydowanie zachęcają dzieci do zabawy z nimi. Znajdziemy tu zadania na liczenie do 10, wstęp do nauki czytania i pisania oraz ćwiczenia na spostrzegawczość i logiczne myślenie. Zestaw ten jest uniwersalny... zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki.Wraz z Eliotem przedszkolaki przeniosą się w świat planet, rakiet i robotów, w którym będą mogły utrwalić sobie umiejętność liczenia do 10, ale nie tylko. Podobnie jak w zestawie z królikiem, wprowadzenie do nauki czytania i pisania również jest obecne. Zestaw ten mogłoby się wydawać, że jest stworzony z myślą o chłopcach, ale przecież nikt nie zabroni dziewczynkom interesującym się planetami czy superbohaterami sięgnąć po niego :)Zestaw z koparką ma nieco wyższy poziom trudności, w końcu przeznaczony jest dla starszych przedszkolaków. Tu poza zadaniami z zakresu liczenia do 10, znajdziemy elementy dodawania czy odejmowania, ćwiczenia przygotowujące do nauki pisania i czytania, dzielenie wyrazów na głoski i sylaby oraz tak jak poprzednio ćwiczenia spostrzegawczości i logicznego myślenia. 
Bardzo lubimy Kapitana Naukę i jego pomoce. Są one starannie przemyślane i bardzo fajnie się na nich przedszkolakom pracuje.Piękne grafiki, świetna jakość. Czego chcieć więcej? Może tylko więcej takich produktów! 


POLECAMY!

Prześlij komentarz

0 Komentarze