poniedziałek, 9 marca 2020

Ta książka jest psem. Ta książka jest kotem

Kreatywnie w domu

Książki interaktywne są u nas zawsze prawdziwym strzałem w 10! Dzieciaki czy to przedszkolaki czy najmłodszy 2latek uwielbiają... uwielbiają kartka za kartką włączać się do zabawy. Zamieniamy bierne słuchanie na aktywne włączenie się do czytania. W dzisiejszych książeczkach dzieciaki będą musiały zaopiekować się psem i kotem.


28 stron doskonałej zabawy, a zaczynamy od nadania naszym milusińskim imion. Następnie postępujemy zgodnie z instrukcją... Kota głaszczemy go po grzbiecie, a on... on odwdzięcza się mruczeniem. Z kolei gdy podrapiemy go pod brodą – będzie szczęśliwy. Co jeszcze? Pomożemy mu schronić się przed deszczem, odgonimy pchły i... UWAGA! nie pozwolimy mu zjeść ptaszka.

Pieska z kolei poczochramy po grzbiecie pogłaskamy i podrapiemy po brzuchu. Sprawdzimy co potrafi, czy umie reagować na komendy siad i stój i czy pobiegnie po rzuconą piłkę.

Każda rozkładówka to nowe zadanie dla dzieciaków. Książeczki, z którymi dzieciaki zapoznają się ze zwyczajami psów i kotów. Ciekawe, zabawne i pomysłowe, a do tego porządnie wykonane i ładnie zilustrowane. Mało tekstu sprawia, że są przejrzyste.Ta książka jest kotem
Ta książka jest psem

POLECAMY!


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates