Klocki Blocki MUBI


Pamiętacie wpis z klockowymi pomysłami na Zajączka? Pisałam o nim TUTAJ. Ostatnio opisałam wrażenia z zabawy z klockami dla starszaków, dziś będą klocki dla młodszych dzieci. Klocki MUBI z serii MyFarm są bardzo uniwersalne - mogą spodobać się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.


Zestawy klocków posiadają niewiele elementów - ok. 30 ale mimo to ilość ta jest wystarczająca do zabawy dla 2-latka. Gdy dołączymy klocki z innych zestawów, a tych mamy już kilka to w zabawę włączają się nawet przedszkolaki.Zestawy poza "zwykłymi" klockami posiadają sporą ilość "innych" klocków... ludziki, zwierzęta - koniki, kurki, kwiatuszki, taczki, płot czy otwierane drzwi, są nawet widły! Prawdziwym hitem wybranych przeze mnie zestawów (tak jak przeczuwałam) okazało się autko, które jeździ po włożeniu do niego baterii.Do zestawów dołączone są instrukcje, według których dzieciaki układają zazwyczaj przy pierwszej zabawie klockami. Później działa już dziecięca wyobraźnia.
Polecam zdecydowanie klocki Blocki tym wszystkim, którzy poszukują solidnego produktu, dobrej jakości w bardzo przystępnej cenie. My zdecydowanie jesteśmy na TAK :)  


Prześlij komentarz

0 Komentarze