KLOCKI BLOCKI - zawsze trafiony prezent

Pamiętacie wpis z klockowymi pomysłami na Zajączka? Pisałam o nim TUTAJ. Dziś nasze wrażenia z zabawy nimi.


Mój już prawie 10-latek był w siódmym niebie, gdy odkrył do dostał w prezencie. On uwielbia klocki tego typu, mógłby godzinami siedzieć, układać, budować najróżniejsze konstrukcje tworząc przy tym nie kończące się historie :)


Wybrane przeze mnie zestawy zawierały po ponad 200 elementów do ułożenia. Mój młody konstruktor rozprawił się z nimi zdecydowanie bardzo szybko, wszystko za sprawą bardzo czytelnej instrukcji dołączonej do każdego z zestawów. Zabawę zawsze zaczyna od złożenia ludzików, których w naszych zestawach jest całkiem sporo.


Zabawa klockami Blockami to doskonała stymulacja motoryki małej, manipulowania małymi rączkami, wyobraźni, planowania przestrzennego, logiki. 


Dziewczynki również były zadowolone ze swoich zestawów. U nich jednak nie zauważyłam tego błysku w oku na widok klocków. Może to jeszcze nie ten wiek - 6/7latki? A może to nie jest ich pasja? Kuba od malutkiego uwielbiał, uwielbia i przerobił już naprawdę duuuużo zestawów. Może to też jest przyczyną... dziewczynki dopiero wkraczają w świat klocków tego typu.

Zdradzę Wam mały sekret - nowe zestawy Klocków Blocków dla dziewczynek ukażą się już w drugiej połowie tego roku!


Polecam zdecydowanie klocki Blocki tym wszystkim, którzy poszukują solidnego produktu, dobrej jakości w bardzo przystępnej cenie. My zdecydowanie jesteśmy na TAK :) 

Prześlij komentarz

0 Komentarze