Masza i Niedźwiedź - nowościMasza i Niedźwiedź - dwójka bohaterów, która nie wiedzieć czemu była nam totalnie obca aż do momentu, gdy najmłodsze dziecię zaczęło oglądać... właśnie bajkę z nimi w roli głównej. Miłość od pierwszego wejrzenia zarówno u 2latka jak i przedszkolaków.


Czym zdobyła serca moich dzieci? Szalonymi pomysłami, wielkimi oczami oraz tym, że razem z misiem tworzą duet idealny i niezastąpiony, jedyny w swoim rodzaju.

Bardzo cieszymy się, że nasze ulubione wydawnictwo wydało książeczki z Maszą w roli głównej. Dla malucha i starszaka. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Masza na tropie. Szukaj i znajdź - jak sam tytuł wskazuje będziemy bawić się tu w detektywów poszukując różnych przedmiotów, a więc poćwiczymy z dzieckiem spostrzegawczość. Piękne ilustracje opracowane w taki sposób aby 2latek nie miał większych problemów z odnalezieniem poszczególnych przedmiotów. A jest ich na prawdę sporo. Do tego krótkie historie, które można poczytać dziecku nie tylko przed snem. Magia...

Dwie aktywizujące książeczki dla przedszkolaków to wspaniała alternatywa na pochmurne dni.Masza i Niedźwiedź. Szalone szablony - zbiór kolorowanek, które dzieci mogą według poleceń zawartych w książce czy też według własnego pomysłu uzupełnić postaciami Maszy i jej przyjaciela, a także ozdobić elementami dekoracyjnymi. Wszystko za sprawą ukrytego w okładce kartonowego szablonu. Dziecko staje się prawdziwym artystą, a stworzenie ulubionych bohaterów jeszcze nigdy nie było tak proste :)


Masza i Niedźwiedź. Mozaiki do wyklejania i kolorowania - propozycja dla wszystkich miłośników wyzwań. Znajdują się tu zadania o różnym stopniu trudności... od takich, w których należy przykleić naklejkę zgodnie z numerem, po takie które należy pokolorować kredkami czy mazakami, wykleić plasteliną czy nawet papierem kolorowym, bibułą według zadanego wzoru - takie kodowanie w najprostszej wersji. Moje domowe przedszkolaki uwielbiają takie zadania.


Jeśli macie w domu fanów Maszy i Niedźwiedzia to z czystym sercem polecamy powyższe pozycje!

Prześlij komentarz

0 Komentarze