3,2,1 START, czyli szykowanie wyprawki szkolnej


Czy moje dzieciaki tęsknią za szkołą i przedszkolem? Rok temu powiedziałabym NIE, ale obecnie tęsknią i to bardzo... tęsknią za panią, za koleżankami i kolegami, za rytmem dnia, który mieli, za normalnością. Przed nami wakacje ale już dziś zastanawiamy się czy naszym dzieciom będzie dane pójść normalnie do szkoły?

W tym roku jeszcze bardziej niż kiedykolwiek cieszy kompletowanie wyprawki szkolnej. My zaczęliśmy od plecaka :)Jaki plecak wybrać?

Tyle tego na rynku, a wybór tego odpowiedniego może przyprawić niejednokrotnie rodziców o ból głowy. Na co zwrócić uwagę i jaki plecak wybrać? To najczęściej zadawane pytania. Odpowiedzi na te pytania znajdziecie wszędzie, wystarczy wygooglować odpowiednie słowa i tadam... wyskoczy Wam cały multum stron z poradami.

Ja dla Emi wybrałam plecak 4-komorowy ST.RIGHT  (zobacz)


Lekki ze sztywnymi, wyprofilowanym plecami powleczonymi materiałem przepuszczającym powietrze. Z regulowanymi szerokimi szelkami oraz pasem piersiowym zapobiegającym spadaniu szelek. 
Jeśli chodzi o komory to mamy ich aż 4! W jednej z nich znajduje się kieszeń z siateczki, w której dziecko może schować ważne drobiazgi. W komorze jest też uchwyt do przypięcia kluczy.
Z boku plecaka znajduje się kieszeń, która z powodzeniem pomieści bidon czy butelkę z wodą. Plecak posiada również uszko do zawieszenia plecaka na haczyku ławki czy w szatni, a także uchwyt do przenoszenia plecaka w ręce.Gdy już wybierzemy ten odpowiedni plecak warto zwrócić uwagę co dziecko w nim nosi... zeszyty... do każdego przedmiotu inny, warto te w twardej oprawie zamienić na te w miękkiej, one są równie dobre i trwałe a wystarczy je jedynie oprawić. Kredki również nie muszą być w metalowej oprawie w ilości 24 sztuk czy więcej. 12 kredek w piórniku zdecydowanie wystarczy. Warto również zwrócić uwagę czy dziecko nie zabiera zbędnych zabawek, albumów czy innych gadżetów, które przyczynią się do tego, że plecak będzie ważył swoje. Bo nawet plecak, który sam w sobie waży niewiele, po włożeniu do niego wszystkiego tego co zbędne będzie ważył sporo.Nasz plecak w zestawie z piórnikiem w dobrej cenie możecie kupić na Inverso.pl


Prześlij komentarz

0 Komentarze