Spełniaj marzenia z Prezent Marzeń


Marzenia są po to aby je spełniać... któż z nas nie zna tego powiedzenia? Każdy z nas o czym marzymy -  jedni o małych rzeczach, inni o nieco większych, a jeszcze inni mają całkiem spore marzenia. Mało tego zapewne każdy z nas posiada taką swoją listę marzeń. Ja taką posiadam i małymi krokami odhaczam na niej kolejne zrealizowane punkty. 


Ostatnie marzenie spełniłam dzięki voucherowi od Prezent Marzeń - genialna strona, która w łatwy i szybki sposób pozwala na spełnianie marzeń.


Strona internetowa z ogromną liczbą propozycji i atrakcji jakie mogą być marzeniem nie jednego z Nas. Znajdziemy na niej atrakcje zarówno dla dorosłego jak i dzieci. Ale bez wątpienia jest to miejsce stworzone dla tych, którzy nie lubią kolekcjonować niepotrzebnych drobiazgów... ileż można ;)  To miejsce dla tych, którzy chcą podarować bliskiej osobie, komuś ukochanemu, znajomemu, przyjacielowi, komuś z rodziny czy własnemu dziecku piękne wspomnienia.

Jakie propozycje znajdziemy na stronie? Od spokojniejszych i bardziej stonowanych wydarzeń... pobyt w SPA, romantyczny wyjazd dla dwojga, masaż czy degustacja wina i kolacja, po bardziej ekstremalne i aktywne prezenty... skok ze spadochronem, skok na bungee, wyjście do parku trampolin czy jazda sportowym samochodem.  Oczywiście tych propozycji na stronie jest znacznie więcej i myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Ja "buszując" po ofertach tym razem celowo pominęłam atrakcje dla dzieci ;) Tym razem postawiłam na coś dla mnie... dla męża... dla nas obojga. Też coś od życia się nam należy!
Prezent, który wybrałam okazał się genialny.

Wybierając prezent nie musicie obawiać się czy wy, czy osoba obdarowana zdąży go wykorzystać... mają one bowiem roczny termin ważności.


Jak podoba Wam się taka forma prezentów? Myślę, że jest to bardzo fajna sprawa i duża radość móc spełnić nie tylko swoje ale i czyjeś marzenie lub być jego częścią. 

Zachęcam Was do odwiedzenia ich strony internetowej. Po czym koniecznie dajcie znać czy znaleźliście na niej któreś z Waszych mniejszych bądź większych marzeń, które chcielibyście zrealizować? Jestem bardzo ciekawa :)

Prześlij komentarz

0 Komentarze