Domek dla lalek

 

 

Domek dla lalek chodził za mną od dłuższego czasu. Wózki z lalkami bobaskami są u nas na topie ale coraz więc zaczęło przybywać w pokoju dziewczynek mini laleczek i lalek a'la barbie. I właśnie to one pchnęły mnie do poszukiwania dla nich lokum... ileż można przewalać je z kąta w kąt. Przeglądnęłam internety, domków dla lalek setki, co jeden to fajniejszy, ale w oko wpadł mi on... piękny i ogromny domek dla lalek. Tak, biorąc pod uwagę, że aż trójka dziewczynek będzie chętna na zabawę nim (i to zapewne wszystkie w raz) nie mógł mieć mniejszych rozmiarów ;) Rozmiar, rozmiarem, ale jednak podstawowym aspektem w wyborze domku była dla mnie też solidna, niewywrotna konstrukcja i bezpieczeństwo dzieci.


Domek dla lalek marki ECOTOYS zawdzięcza swój urok dobrze dobranej kolorystyce oraz specjalnie zaprojektowanym pomieszczeniom. A tych mamy aż 5 umieszczonych na 3 niezależnych poziomach. Każde pomieszczenie wykończono w innej stylistyce, dopasowując wystrój oraz meble do charakteru i przeznaczenia danego pokoju. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby dziecko pobawiło się w projektanta wnętrz i urządziło je po swojemu.

W zestawie znajduje się aż 17 różnych mebelków:

  • Stół + 2 krzesła
  • Kanapa i stoliczek kawowy
  • Kuchenka z otwieranymi drzwiami
  • Wanna, toaleta, umywalka z lustrem
  • Pianino i stołek
  • Łóżko, stoliczek nocny i pufa
  • 3 stojące lampy


W domku zamieszkały lalki duże, średnie i te całkiem malutkie. Wszystkie tu żyją w zgodzie i harmonii. Dzięki temu w pokoju zapanował teraz ład i porządek, a o to mi właśnie chodziło. Teraz już wszystkie ukochane lalki, laleczki, a nawet pies maja swoje miejsce. 
Największym hitem okazało się jednak oświetlenie domku. Jakież było zdziwienie dziewczynek, kiedy po zmroku zgasiłam światło w pokoju a domek pięknie oświetlała taśma z diodami LED. Taśmę możemy bez problemu przeciągnąć pomiędzy piętrami bowiem konstrukcja domku została właśnie do tego przygotowana poprzez niewielkie otwory podłogach/sufitach. Zabawa lalkami w domku w pięknie podświetlonych pomieszczeniach stała się jeszcze bardziej atrakcyjna.

 

Ciekawą ofertę domków dla lalek znajdziecie TUTAJ.


Prześlij komentarz

0 Komentarze