Język angielski - karty pracy Wydawnictwa GREG

 

 

Pamiętacie wpis, w którym pokazywałam Wam świetne karty pracy pełne zadań matematycznych dla klas 1-3? Kto przegapił wpis, może nadrobić TUTAJ.

Dziś karty pracy z tej właśnie serii, ale pod lupę bierzemy język angielski.

Co charakteryzuje owe karty?

Karty są w pełni zgodna z nową podstawą programową, zawiera wszystkie wymagane działy tematyczne. Zostały one bowiem przygotowane z wielką dbałością o właściwy metodycznie sposób realizacji materiału.

Z kart pracy mogą korzystać zarówno nauczyciele podczas zajęć w szkole jak i rodzice pracujący z dziećmi w domu, chcący wesprzeć swoje pociechy w ich rozwoju. 

Na uwagę zasługuje fakt, iż karty możemy kserować i w przypadku, gdy mamy więcej dzieciaczków w domu chodzących do tej samej klasy (jak ma to miejsce u nas) wcale nie musimy kupować kolejnego zestawu kart, wystarczy je najzwyczajniej w świecie skserować (o ile mamy taki sprzęt w domu ;)) bowiem karty są do tego odpowiednio przygotowane - dzięki perforacji bez problemu odrywamy kartę pracy, którą chcemy dać dziecku, kserujemy i gotowe.


Karty pracy zostały podzielone na działy tematyczne takie same, jak poznawane przez ucznia w szkole. I tak w klasie pierwszej dzieciaki uczą się bądź utrwalają zwroty na powitanie i pożegnanie, kolory, liczby, kształty, członków rodziny, części ciała, elementy ubrania, zwierzęta, jedzenie, emocje, pory roku, święta. Każdy z działów tematycznych obejmuje słownictwo wprowadzane na lekcjach w szkole i w najpopularniejszych podręcznikach.

Klasa druga to kontynuacja klasy pierwszej, przy czym niektóre działy zostały wzbogacone o nowe słownictwo. Klasa trzecia to z kolei kontynuacja obu wcześniejszych klas :)

 Wielkim atutem kart pracy jest uproszczony zapis wymowy każdego słówka i zwrotu.Jestem pewna, że po przerobieniu tych kart pracy moje dziewczyny będą przygotowane do egzaminu, który czeka ich po nowym roku :)

 POLECAMY!

KARTY PRACY

Prześlij komentarz

0 Komentarze