Zabawki outdoorowe

 

 

 

Tuż przed Świętami na chwilkę zawitała do nas wiosna... Idealny czas aby małymi krokami przenosić zabawy z domu do ogródka. Uwielbiam wiosnę, a jeszcze bardziej lato... dzieci są gośćmi w domu, nawet posiłki spożywają w ogródku :) 

Dziś pokażę Wam nowości jakie zawitały do naszego ogródka i myślę, że zdadzą egzamin nie tylko wiosną i latem :)

 
Traktor z przyczepką na pedały... można by rzec, że to zabawka tylko dla chłopców... nic bardziej mylnego, nasza trzylatka go uwielbia! Jako, że jazdę na rowerze na czterech kółkach ma opanowaną, poruszanie się traktorem to dla niej pestka. Traktorem mogą śmigać młodsze dzieciaki jak i te nieco starsze, gdyż traktor ma regulowane siedzenie, dzięki czemu można dostosować go do wzrostu dziecka. Ale to nie wszystko... traktorem mogą jeździć dzieciaczki aż do osiągnięcia wagi 50 kg! Więc jest moc! Bo bawić się nim może zarówno nasz trzylatek, jak i najstarszy 10latek.

 
Traktor jest mega stabilny, wykonany z wysokiej jakości tworzywa, ma zabudowany mechanizm łańcuchowy i napęd na tyle koła. Skręcanie nie sprawia dziecku najmniejszego problemu. W kierownicy umieszczony jest duży czerwony klakson. Traktor posiada hak holowniczy, do którego możemy przyczepić przyczepkę. Traktor bez problemu śmiga po kostce, betonie czy trawie.

 
Możecie wierzyć bądź nie ale zabawa nim trwa godzinami. O "walce kogutów" nie wspomnę :)
 


 
Do zabaw w ogródku również polecamy mini bramki. Który maluszek nie lubi biegać, skakać czy kopać piłki. Koordynacja ruchowa jest bardzo ważna w rozwoju każdego dziecka. W zestawie mamy dwie mini bramki, piłkę i haki do mocowania, dzięki którym bramki się nie przewracają, a stabilnie stoją na trawie. W zabawie z piłką dzieciaki mogą poćwiczyć strzał do celu, mogą zorganizować zawody, mogą wszystko...
 
Warto zwrócić uwagę, że zestaw można w bezproblemowy sposób złożyć, a po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Można go więc zabrać ze sobą na jakiś wspólny wypad poza miasto.
 
Jeśli macie swój ogródek, polecamy zarówno traktor jak i mini bramki. Dziecięca wyobraźnia pozawala wykorzystać je do zabaw, o których nawet nam się nie śniło.

Takie zabawki to również świetny pomysł na prezent, i chodź cena ich czasami przekracza budżet warto zrobić zrzutkę wśród cioć, wujków, babć i dziadków na jeden, ale solidny prezent, zamiast wzbogacić się o górę drobnych zabawek. 
 

Prześlij komentarz

0 Komentarze