Hulajnoga 3-kołowa Globber

 

 

Jak zachęcić dziecko do aktywności na świeżym powietrzu? Kupić mu niezbędny sprzęt... hulajnogę, rowerek biegowy, rower czy rolki. Z rowerka biegowego już wyrośliśmy, mała przesiadła się na cztery kółka, ale to wciąż za mało. Podgląda swoje starsze rodzeństwo i też chce. Postawiłam zatem zamówić jej hulajnogę.Hulajnoga 3-kołowa Globber Elite Deluxe

Hulajnoga przeznaczona dla dzieci 3+, ale uwaga... maksymalne obciążenie to aż 50kg! Czyli korzystać z niej mogą zarówno maluszki jak i 10-latki! Hulajnoga ma 4-stopniową regulację wysokości kierownicy. Śmigają na niej zarówno moje starszaki (7, 8 lat) jak i 3latek.

Wybór tej hulajnogi to zdecydowanie inwestycja na lata. Hulajnoga rośnie razem z dzieckiem. Świetnie nadaje się do nauki jazdy bowiem posiada blokadę skręcania... dziecko uczy się jazdy tylko po prostej. Hulajnoga posiada stosunkowo szeroki podest pokryty odpowiednią antypoślizgową warstwę ze specjalnymi wypustkami. Nóżka dziecka jest więc stabilna i nie ześlizguje się podczas odpychania.
Wygodne rączki, dwa kółka z przodu zapewniają dziecku stabilność. Tylne kółko posiada hamulec-błotnik. Mój maluch bez problemu nauczył się go używać :)

Konstrukcja hulajnogi jest lekka i stabilna. Ogromny plus za możliwość jej złożenia. Gdy dziecku znudzi się jazda, może hulajnogę w wygodny sposób "ciągnąć" za sobą, nie musi jej prowadzić często gęsto obijając sobie przy tym nogi.
Nie lada gratką dla każdego dziecka będą świecące koła, które świetnie prezentują się podczas jazdy zwłaszcza gdy na zewnątrz zaczyna się ściemniać. 

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem hulajnogi dla swojej pociechy, to gorąco polecamy nasz model!


 Po więcej parametrów i specyfikacji zapraszam na stronę producenta KLIK

Prześlij komentarz

0 Komentarze