Sportowe autko - gratka dla miłośnika klocków Technic


 

 

Mój 11latek uwielbia klocki, mógłby godzinami siedzieć, układać, budować najróżniejsze konstrukcje tworząc przy tym nie kończące się historie :) Gdy zobaczyłam zestaw klocków składający się z ponad tysiąca elementów, wiedziałam, że to jest to! To co zajmie go na kilka godzin, a on z wielką pasją będzie składał klocek do klocka.

I choć nie są to klocki znanej marki, to jednak są one kompatybilne z nimi. Kuba z całym zestawem rozprawił się dość szybko, wszystko za sprawą bardzo czytelnej ale jakże obszernej instrukcji dołączonej do zestawu. Klocki popakowane są w woreczkach z numerami, dzięki czemu łatwiej jest dziecku ogarnąć tak duuuży zestaw.

W aucie szczegółowo odwzorowano silnik oraz środek auta. W środku pojazdu zobaczyć możemy fotele sportowe, kierownice oraz liczniki. Model posiada również: otwieraną maskę, otwierane drzwi a także chowany spojler. Dbałość o szczegóły pierwsza klasa! Autko, które Kuba stworzył w rzeczywistości wygląda równie cudnie jak na opakowaniu.I jakie ono jest duuuuże.
Kilka godzin spędzone na układaniu klocków, a później jeszcze więcej godzin spędzone na zabawie... tworzące się przy tym historie są niesamowite. I niech mi ktoś powie, że klocki nie rozwijają dziecięcej wyobraźni! O małej motoryce już nie wspomnę ;)

Polecam zdecydowanie taki zestaw tym wszystkim, którzy poszukują solidnego produktu, dobrej jakości w bardzo przystępnej cenie. My zdecydowanie jesteśmy na TAK :)  

 Klocki możecie kupić TUTAJ.

 

Prześlij komentarz

0 Komentarze