Wiosna z GLOBBER

 

 

Ruch to zdrowie - każdy Ci to powie, każdy to wie, ale nie każdy wciela to w życie. W dzisiejszych czasach nie tylko rozwój technologii - laptopy i tablety w zasięgu ręki nawet najmłodszych dzieci, ale i nauczanie w szkołach, zamknięcie w czterech ścianach mieszkania skutecznie obniżyły poziom aktywności ruchowej wśród dzieci. A przecież odpowiednia dawka ruchu to podstawa prawidłowego rozwoju dziecka. Dzięki temu młody organizm może prawidłowo się rozwijać. Zabawy pobudzające do ruszania się pozytywnie wpływają na cały jego organizm. Dzięki wysiłkowi fizycznemu u dzieci, ich kości szybciej mineralizują się i wzrastają, korygowane są wady postawy, wzmacnia się cały układ kostno-stawowy oraz zwiększa się siła mięśni i ich sprężystość. Oj, długo by pisać o korzyściach jakie płyną z odpowiedniej dawki ruchu.

Moich dzieciaków do zabaw na zewnątrz nie trzeba specjalnie zachęcać. Zwłaszcza teraz, kiedy w końcu wiosna zawitała do nas pełną parą :) W czasach pandemii jeszcze bardziej doceniamy posiadanie własnego podwórka. Dzieciaki mogą się na nim wyszaleć i spożytkować nagromadzoną energię do tego stopnia, że wieczorem "padają jak muchy".

Dodatkowo wypady na place zabaw czy do parku by pojeździć na rowerach, hulajnogach czy rolkach są wręcz uwielbiane przez moje pociechy.
Zapewne dla niejednego dziecka nowy rower czy hulajnoga będą doskonałym wabikiem sprzyjającym zdrowemu spędzaniu czasu na zewnątrz.  

Ja dla swoich pociech wybrałam hulajnogi marki GLOBBER, których to recenzji możecie spodziewać się już wkrótce.

HULAJNOGA 3-KOŁOWA

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA
Aktywne spędzanie czasu poza domem powinno stanowić obowiązkowy element planu każdego dnia. Takie jest moje zdanie. A jakie jest Twoje?


 


 

 

Prześlij komentarz

0 Komentarze