ROBODINOZAUR - must have dla fanów dino
Mikołaj, Święta, urodziny, prezenty z okazji i bez okazji... Zawsze znajdzie się "pretekst" aby podarować coś swojemu dziecku. Dziś pokażę Wam nie lada gratkę dla miłośników dinozaurów.


Robo-dinozaury do samodzielnego składania od Funny Toys for Boys - mega seria sześciu różnych dinozaurów łącząca frajdę z budowania z zabawą złożonym produktem. Seria przeznaczona dla dzieci 6+ ale z powodzeniem starszy brat może pomóc młodszemu przy składaniu i wówczas frajdę z zabawy będzie miał mały i duży :)

W całej kolekcji mamy takie dinozaury jak stegozaur, triceratops czy tyranozaur (dla mnie te nazwy niewiele mówią ale prawdziwi miłośnicy dino potrafią ich odróżnić ;)).

Do każdego modelu dołączona jest czytelna instrukcja składania krok po kroku. Nie jest ona za długa, bo i elementów nie ma dużo. Poszczególne elementy bez większego wysiłku składa się metodą na wcisk. Tak naprawdę po złożeniu pierwszego dino, pozostałe dino składa się już ekspresowo.


Samo złożenie dino już jest frajdą. A to nie koniec zabawy bowiem po przesunięciu włącznika dinozaur ożywa – zaczyna chodzić, ruszać szczękami i wydawać dźwięki! Wyobrażacie sobie puścić w ruch wszystkie dino na raz? Ja już tak :DCzyż ROBODINOZAURY w komplecie nie wyglądają świetnie?

Możecie je dostać TUTAJ.


 


*post powstał w ramach współpracy z Funny Toys for Boys

Prześlij komentarz

0 Komentarze