Język angielski z NovaKid

 

Jak nam idzie nasza Edukacja Domowa? Dzieci twierdzą, że całkiem spoko. Jeszcze chwilkę i będziemy mieć wakacje (ups... o ile dzieciaki zdadzą do następnej klasy ale w sumie dlaczego mieliby nie zdać :)). Jaki był ten rok szkolny? Momentami intensywny, momentami totalnie leniwy. Ale takie właśnie jest ED... możemy dopasować pod siebie ile, co i w jaki sposób się uczymy danego dnia i czy w ogóle się uczymy ;)

Dzisiejszym postem chcę Was zachęcić do lekcji języka angielskiego on-line. Lekcji, które nie są typowymi lekcjami bowiem cała lekcja odbywa się w formie radosnej zabawy. Moje dziewczyny potrzebowały pomocy tylko przy pierwszej lekcji. Od kolejnej radziły sobie doskonale zupełnie same pomimo, iż lektor porozumiewa się z nimi tylko w języku angielskim. Lekcja wypełniona jest dużą dawką śmiechu. Nauczyciel bez przerwy się uśmiecha, zwraca do dziecka po imieniu i chwali go za każdy, nawet najmniejszy postęp. Podczas lekcji, lektor jest na wyłączność dziecka bowiem lekcje odbywają się 1:1. Takie są właśnie lekcje z NovaKid.


Każda lekcja jest inna i bardzo ciekawa, każda ma stałe elementy... piosenkę na początek i koniec zajęć, oraz przywitanie się z bohaterami - rysunkowymi postaciami, które przewijają się podczas każdej lekcji. W trakcie zajęć wykonywane są ćwiczenia typu: wskaż, zaznacz kółkiem, połącz linie itp. Lekcja trwa 25 minut, a o jej częstotliwości decydujemy my sami. To my ustalamy harmonogram - możemy mieć lekcje 2 bądź 3 razy w tygodniu o porze jaka nam odpowiada. To Novakid dostosowuje się do nas, nie my do niej. Możemy ustalić cotygodniowe lekcje z tym samym nauczycielem lub każdorazowo rezerwować lekcje tego samego nauczyciela czy też u zupełnie innego. Nauczyciela również wybieramy sami, a jest ich naprawdę duuuuużo i ciężko zdecydować się który najbardziej przypadnie dziecku do gustu. Mało tego możemy zdecydować, czy chcemy, aby dziecko uczyło się z osobą, dla której język angielski jest językiem ojczystym (droższa opcja), czy z nauczycielem języka angielskiego (tańsza opcja). Szukając jednak metodą prób i błędów można dziecko tylko zniechęcić. My po pierwszej lekcji zmieniliśmy lektora, a o podpowiedź w wyborze tego, który spasowałby dziewczynom udałam się na czat, gdzie w przemiłej rozmowie otrzymałam propozycję trzech nowych lektorów. Skorzystałam z podpowiedzi i dziewczyny są mega zadowolone do tego stopnia, że po skończonej lekcji nie mogą doczekać się kolejnej. 
Po lekcji nauczyciel przesyła rodzicowi komentarz... podsumowanie lekcji, informacje o postępach i wskazówki, nad czym warto popracować. Raport jest w języku polskim i angielskim. Po każdej lekcji dziecko otrzymuje również kilka ćwiczeń do wykonania w ramach zadania domowego. W każdej chwili dziecko może też wrócić do materiałów online i przećwiczyć to, z czym ma problem.
Jeżeli chcielibyście wypróbować, czy NovaKid sprawdzi się w przypadku Waszych dzieci, to możecie skorzystać z darmowej lekcji próbnej ---> KLIK. Na takiej lekcji zostanie ustalony poziom zaawansowania, na jakim znajduje się dziecko. Jeżeli zarejestrujecie się TUTAJ ---> darmowa lekcja i zniżka 60 zł na kolejne to nie dość, że skorzystacie z darmowej lekcji, to będziecie mogli wykupić pierwszy pakiet lekcji o 60 zł taniej. Możecie też podczas rejestracji wpisać kod EWELINA620785.

Spróbować zawsze warto, a darmowa lekcja próbna do niczego nie zobowiązuje :)

Prześlij komentarz

0 Komentarze