Dotykam, poznaję z książkami sensorycznymi od AWM

 

Co lubię w kartonowych książkach dla najmłodszych? To, że są odporne na działania małych rączek, nie straszne im żadne tarmoszenie, głaskanie czy nawet ślina... tak, tak bo przecież maluszki często lubią testować je na zębach :) Dziś pokażę Wam bardzo fajne książeczki kartonowe z uroczymi ilustracjami, prostymi zagadkami oraz niesamowitym dodatkiem... sensoryczną silikonową wkładką, która już od okładki zachęca maluchy do działania.


Książeczki stymulują zmysł dotyku, poznawania, doświadczania nowych bodźców i różnych faktur, pomagają doskonalić małą motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową.

Wypukłe formy w książeczkach są zarówno na okładce jak i na każdej rozkładówce. Mają bardzo różnorodne formy... fale, kropelki, kolce, różne zygzaki. Dodatkowo przykuwają wzrok dzieci intensywnymi kolorami, które bardzo dobrze wpasowują się w grafikę książeczek.


W serii znajduje się już blisko 10 książeczek, a wśród nich dzieciaki mogą poznać mieszkańców łąki, lasu, parku czy wsi. Każda z książeczek to 10 stron doskonałej zabawy. Sensoryczne doznania uzupełniają proste i króciutkie rymowane zagadki. Są bezpieczne, mają zaokrąglone rogi i poręczny format, dzięki czemu można je bez obaw proponować naprawdę małym dzieciom (od 0 do 3 lat).
Dziękujemy Wydawnictwu AWM za egzemplarze recenzenckie :)

POLECAMY!Prześlij komentarz

0 Komentarze