Krówki od Cukrówki - niebo w "gębie"

Krówki - moja miłość od dziecka. Uwielbiam ale tylko te, które są z mega ciągnącym się nadzieniem, chrupiące z zewnątrz. Ciężko takie dostać, ponieważ konsystencja krówek wynika z czasu przechowywania po wyprodukowaniu. W sklepach dostępne zazwyczaj są już dość "zleżane", a tylko krówka świeża jest ciągnąca w całej objętości, z upływem czasu w wyniku krystalizacji cukru zaczyna kruszeć. Tak na prawdę kupowanie krówek to wielka loteria. Dlatego, gdy otrzymałam maila z propozycją zasmakowania się w krówkach polskiej firmy, nie zawahałam się ani minuty tym bardziej, że producent na swojej stronie pisze...

Krówki to nasza specjalność. Jak się człowiek w czymś specjalizuje, to znaczy że jest w tym dobry, a nawet najlepszy. Tak się składa, że my jesteśmy najlepsi w krówkach i wcale się tego nie wstydzimy!

Po przeczytaniu takich słów, jak nie spróbować tych krówek?


Krówki pachną typowo mlecznie, w smaku też są mleczne, lekko kruche, z płynnym wnętrzem, które rozchodzi się w ustach mleczną słodkością. Są dość płynne, ale nie na tyle aby nazwać je "mordoklejkami". Nadzienie jest lekko kremowe, są pyszne i rozpływają się w ustach. Nie muszę chyba wspominać, że znikają w mgnieniu oka ;)


Krówki możemy zjeść sami albo też możemy sprezentować komuś słodką przyjemność. Zbliżają się Święta, więc w ofercie dostępne są Krówki Świąteczne, które mogą być również drobną ozdobą stołu. Poza świątecznym wydaniem krówek na stronie sklepu znajdziemy również krówki na różne okazje... chrzest, urodziny, ślub, ze zdjęciem bądź bez, reklamowe z logo bądź bez... do wyboru do koloru, każdy znajdzie tu coś dla siebie. W ofercie również znaleźć możemy całą gamę krówek smakowych... krówki o smaku pomarańczy z czekoladą, miód malina, mleczne malibu, guma balonowa, czekolada z miętą... A Wy lubicie krówki?


Krówki od Cukrówka POLECAMY!
*wpis powstał w ramach współpracy z Cukrówka

Prześlij komentarz

0 Komentarze