Czytam sobie - nowości






O serii Czytam sobie pisałam już nie raz i nie dwa. Moje dzieciaki uwielbiają tą serię książek. Najpierw Kuba a teraz dołączyła Ola. Kuba czyta poziom 2 a Olcia rozpoczyna właśnie przygodę z serią 1. Dlatego cieszymy się, że co chwilę powstają kolejne pozycje.


Zupa pomidorowa to jedna z ulubionych zup moich dzieciaków. A dzięki książce Pora na pomidora dzieci mają okazję samodzielnie nie tylko przeczytać kolejną książkę ale i krok po kroku dowiedzieć się jak przygotować pomidorową... bardzo zdrową zupę. Szefową kuchni jest Eufrozyn, z którą dzieciaki udają się najpierw na zakupy by potem razem w kuchni wspólnie po pichcić.







Bohaterkę drugiej nowości Babę Jagę znamy już z jej jazdy na deskorolce z poziomu 1. Tym razem dzieciaki wspólnie z nią wyruszają do Ameryki. Jedno jest pewne... z Babą Jagą dzieciaki nudzić się nie będą. Historia pełna przygód, problemów i niespodzianek... Baba Jaga lecąc do Ameryki na miotle wpadła w oko cyklonu. Spotyka na swojej drodze stado bizonów, złodzieja, nocowała w nawiedzonym domu a sam koniec podróży rozchorowała się miotła. Ale to nie koniec wszystkiego. Jeśli chcecie poznać jak zakończyła się przygoda Baby Jagi w Ameryce musicie a dokładniej Wasze dzieci muszą sięgnąć po Baba Jaga w Ameryce








POLECAMY!


Prześlij komentarz

0 Komentarze