Świąteczne książki

Nadszedł mój ulubiony miesiąc w roku... choć tak na prawdę go nie lubię bo oznacza koniec roku ale mimo to uwielbiam go! Uwielbiam go za to ile w tym miesiącu się dzieje... kalendarz adwentowy i codzienne "robótki" dzieciaków, wspólne czytanie świątecznych książek i oglądanie bajek w klimatach świątecznych... uwielbiam ten czas! Dziś pokażę Wam nasze książki, które towarzyszą nam w tym magicznych dniach :)


Magiczne święta to bardzo fajna książka niosąca 24 pomysły na spędzenie tego magicznego czasu z dziećmi... z książką tą odliczamy dni do świąt.Wśród propozycji na spędzenie grudniowych dni znajdziemy... świąteczne opowieści, opis popularnych tradycji, kolęd a także propozycję na wykonanie własnoręcznych ozdób i upominków. Wszystko zaczyna się od listu od... Świętego Mikołaja. A może sami do niego napiszecie? Już na pierwszych stronach znajdziecie adres Polskiej Wioski Świętego Mikołaja. A to dopiero początek niespodzianek!


Dalej jest jeszcze bardziej ciekawie :) Książka jest kolorowa, a opowieści są na tyle krótkie, że nie zdążą zanudzić dzieciaki. Wśród świątecznych historii są takie, które znamy jak i takie, których jeszcze nie znamy.

Druga książka to Kolędy i pastorałki to nic innego jak książka pełna tradycyjnych kolęd i pastorałek, w której teksty zostały wzbogacone nastrojowymi ilustracjami, autorstwa Aleksandry Krzanowskiej. znane.


POLECAMY :)

Prześlij komentarz

0 Komentarze