poniedziałek, 16 września 2019

Kicia Kocia i Nunuś - Kto mieszka w lesie?

Kreatywnie w domu


5latka lubi, gdy się jej czyta a 6latka z radością czyta już sama. Najchętniej sięgają po książki, w których treść jest prosta i krótka dzięki czemu dziecko bez problemu rozumie o czym się mu czyta czy też o czym samo przeczytało. A książka, o której dziś będzie dodatkowo jest wyjątkowa za sprawą dużej ilości okienek.


Kici Koci w zasadzie nie trzeba przedstawiać. Jeśli pozna ją dziecko gwarantuję, że zadziała jak magnes i Kicia Kocia już zostanie z Wami. To jedna z ulubionych bohaterek książek dla dzieci. Uwielbiają ją dziewczynki i chłopcy.Sympatyczna kotka i jej młodszy brat wybierają się do lasu, by poznać jego mieszkańców. Ale zanim do niego trafią muszą przejść przez park, w którym to również można spotkać różne zwierzątka. Na koniec wyprawy zmęczeni urządzają sobie piknik.Blisko 40 okienek, które czeka na dzieciaki to ogromna frajda otwierania, zamykania, odgadywania, zapamiętywania i rozmowy o bohaterach.

Wydawnictwo Media Rodzina
Autor: Anita Głowińska
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2019

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates