Hulajnoga elektryczna Globber

 

 

Tegoroczną wiosnę i lato dzieciaki spędzają wspólnie z GLOBBER. Najmłodsza śmiga wszędzie gdzie się da na swojej trójkołowej hulajnodze, którą pokazałam Wam TUTAJ, a starszaki dzielą się hulajnogą elektryczną.

Hulajnoga, którą im wybrałam przeznaczona jest dla dzieci 8+, do maksymalnej wagi 50kg. Dzięki regulacji kierownicy może z niej korzystać zarówno 8-latek jak i 11-latek. 

Jej prowadzenie jest bardzo intuicyjne i płynne.

Hulajnoga posiada bezpieczny tryb "Kick start", który uruchamia silnik dopiero po odepchnięciu się i osiągnięciu prędkości 5 km/h.

Start odbywa się zatem płynnie, bez nagłego zrywu, dzięki czemu dziecko ma pełną kontrolę nad pojazdem od pierwszego odepchnięcia.

Wbudowany w podeście elektroniczny sensor umożliwia płynne sterowanie prędkością i intuicyjną kontrolę nad przyspieszaniem i hamowaniem. W podeście znajduje się również wskaźnik LED, który pozwala kontrolować poziom naładowania baterii.

Wbudowany, podwójny układ hamulcowy: tylny hamulec mechaniczny i układ E-ABS pozwalają na równie płynne zatrzymanie pojazdu.

Po naciśnięciu tylnego błotnika silnik przechodzi automatycznie w tryb neutralny.

Optymalna prędkość maksymalna 12 km/h.


Maksymalny dystans jaki dzieciaki są w stanie pokonać na hulajnodze to ok. 6 km (tak podaje producent), choć wydaje mi się, że moim dzieciakom nie udało się go osiągnąć. Natomiast czas pełnego ładowania hulajnogi to 3 godziny.


Po więcej parametrów dotyczących hulajnogi zapraszam na stronę producenta ---> KLIK

Hulajnoga elektryczna to fajna alternatywa dla dzieciaków mających nieco dalej do szkoły. Co prawda moje dzieciaki są w ED, ale hulajnogę często zabierają na wypady do parku czy spacery i "tłuką się" na niej codziennie po podwórku :)

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA GLOBBER 

Prześlij komentarz

0 Komentarze